Servicebureau

MedicALS wordt gefaciliteerd door het enthousiaste team van de
Stichting Advanced Life Support Groep

Monic Anita Verschure Yvonne

Monic Bleijenberg
Algemeen Directeur ALSG
monic@alsg.nl

Anita Verschure
Programma Manager Onderwijs
anita@alsg.nl

Yvonne Matters
Personal Assistant
yvonne.matters@alsg.nl

Grit 2 Thea Maikel
Grit Hermans
Reporting & Control Medewerker
grit@alsg.nl 
Thea Buntsma
Functioneel Beheerder
thea@alsg.nl
Maikel Kuijs
E-learning specialist Content ontwikkelaar
maikel@alsg.nl
Daisy Evelien Marlou
Daisy De Ceuster
Coördinator Event Managers
daisy@alsg.nl
Evelien Biemans
Event Manager
MIMMS/Hmims, ENPC, TNCC, NTS
evelien@alsg.nl
Marlou van Dun
Event Manager
ATLS Provider, TEAM
marlou@alsg.nl 
Marjolein Willeke Van Seeters  
Marjolein Holtes
Event Manager
MOET, POET, GIC
marjolein@alsg.nl

Willeke van Seeters
Event Manager
MedicALS, ATLS Refresher
willeke@alsg.nl